• CZ
  • EN
  • DE
  • PL
Novinky & Last minute
26.02.2019 Objekt pouze pronajímáme

v popisu objektu, prosím, chápejte případné slovo ubytování, ne jako živnost, ale pouze pronájem objektu bez služeb.

07.07.2010 Dotaz: Mohu objednat pobyt kratší než týdenní

Ano, kratší pobyt objednat lze, rezervační formulář je po týdnech pouze z důvodu větší přehlednosti

Archív

Lyžařské areály

V okolí chaty se nachází velká řada lyžařských areálů, které dále uvádíme:

Ski areál Petříkovice

SKI areál se nachází v obci Petříkovice, 8 km od Trutnova směr Radvanice a Adršpach. Sjezdovky se rozkládají na úpatí Jestřebích hor. Toto místo mohou běžkaři a vyznavači zimních sportů využít jako výchozí bod pro zimní turistiku.

Ski park Mladé Buky

Skipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, nedaleko města Trutnova a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Areál nabízí lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. 7 vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí.

Ski areál Černá hora

Lyžařský areál je součástí lyžařského regionu Skiaréna Krkonoše, ve kterém můžete využít společnou jízdenku (skipas skiregion Krkonoše). Jízdenka platí také ve Ski Pec pod Sněžkou, Skiportu Velká Úpa a Skiareálu Malá Úpa.

Ski areál Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je známa nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. Pec pod Sněžkou těží ze své polohy a nadmořské výšky, 800 - 1 602 m n.m., kdy je 5 - 6 měsíců pokryta sněhovou peřinou.

Lyžařský areál Radvanice

Lyžařský areál se nachází v osadě Studénka spadající pod obec Radvanice v Čechách (okres Trutnov) na severní straně Jestřebích hor v nadmořské výšce cca 550 - 650 m n. m. Jestřebí hory díky své výšce a poloze nabízejí kromě možnosti sjezdového lyžování a snowboardingu zajímavé příležitosti pro běžkaře, a v létě též pro cyklisty a pěší turisty.

Lyžařské středisko Arrakis, Žacléř

Areál se nachází na nejvýchodnějším okraji Krkonoš. Svými vleky, sjezdovými tratěmi všech obtížností a podmínkami k lyžování patří k velmi dobrým lyžařským střediskům. Prostorné sjezdovky jsou technicky vysněžovány a denně upravovány.

Lyžařský areál Špindlerův Mlýn

Areál má vynikající podmínky jak pro sjezdové, tak pro běžecké lyžování. Jsou zde moderně upravované a technicky zasněžované sjezdové tratě a také více než 100 kilometrů upravovaných běžeckých tratí.

Další tipy na výlet naleznete zde: Trutnov - tipy na výlet